O nas

 

ZETO Software to ciekawe połączenie niemal pięćdziesięcioletniej  tradycji i doświadczenia z młodą, ambitną kadrą oraz potrzebą ciągłego rozwoju. W latach 70-tych XX wieku byliśmy jednymi z pionierów IT w Polsce. Dzisiaj dzięki konsekwencji w realizacji strategii rozwoju własnych kompetencji i produktów jesteśmy znaczącym podmiotem na rynku dostawców oprogramowania. Posiadamy niepodważalne kompetencje w zakresie rozwiązań dla rolnictwa, administracji publicznej oraz energetyki.

zeto logo dawniej, a teraz

Naszym kapitałem jest niewątpliwie silna marka. Od początku istnienia firmy dbamy  o jej atrakcyjność i staramy się, by była gwarancją jakości naszych usług. Kolejnym atutem firmy jest kompetentny i kreatywny zespół. Aktualnie o potencjale ZETO Software świadczy liczba ponad 200 specjalistów,  swobodnie poruszających się w szerokim zakresie technologii IT.

Świadczenie zaawansowanych usług IT wymaga nie tylko kompetencji technologicznych, ale również wysokiej kultury organizacyjnej. ZETO Software funkcjonuje tak, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość oraz bezpieczeństwo procesów związanych z tworzeniem, wdrażaniem i utrzymywaniem systemów IT oraz przetwarzaniem danych. Już od ponad 10 lat opieramy się na systemach zarządzania ISO 9001 oraz ISO/IEC 27001.