Aktualności

ZETO:GOV laureatem „Nagród Gospodarczych Żagle Warmii i Mazur” w kategorii „Produkt z Warmii i Mazur”

28 września w Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie odbyła się II Gala „Nagrody Gospodarcze Żagle Warmii i Mazur”. Nagrody są wyróżnieniem dla podmiotów, które zyskały powszechne uznanie w regionie, w kraju i zagranicą oraz przyczyniły się do rozwoju gospodarczego i innowacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W tegorocznej edycji Zeto Software zostało laureatem konkursu,a ZETO:GOV – kompleksowy pakiet rozwiązań dla IT, zdobył Nagrodę Gospodarczą „Żagle Warmii i Mazur” w kategorii „Produkt Warmii i Mazur”.


Rok 2022 dla ZETO Software jest rokiem zmian, zmian na lepsze. Rozpoczęliśmy od zmiany nazwy systemu dziedzinowego PUMA na Respons, następnie Platforma eUsług dla Mieszkańca otrzymała nazwę Publico. Całe środowisko tworzonych i dostarczanych usług dla sektora publicznego zostało mianowane na Zeto GOV

I to nie koniec zmian! Katalog produktów Zeto GOV został powiększony o system elektronicznego obiegu dokumentów EDICTA, będący do tej pory własnością Asseco Data Systems a do rodziny ZETO dołączyłab nowa spółka o nazwie ZETO Solutions, która nabyła autorskie i majątkowe prawa do systemu EDICTA.

Wszystkie podejmowane działania i wprowadzane zmiany mają na celu zwiększenie jakości dostarczanych Państwu rozwiązań informatycznych. Niezmienne jednak pozostaną standardy oferowanych usług dla naszych klientów i partnerów.